Bugun...Bolu’da satılık 4 katlı bina

Bolu Mengen'de 4 katlı bina mahkemeden satılıktır

facebook-paylas
Tarih: 25-07-2022 12:32

Bolu’da satılık 4 katlı bina

         Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, olu İli, Mengen İlçesi, Gökçesu Beldesi 145 Ada, 9 Parselde kayıtlı 510 m2 yüzölçümlü arsa vasfındaki taşınmaz ve taşınmaz üzerinde bulunan bina satılıktır. Taşınmaz üzerinde mevcut 205,04 m2 taban alanına sahip 4 katlı 7 mesken niteliğinde daire ve 1 dükkan bulunmaktadır.

      İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

         Taşınmazın satışı 29.09.2022 günü saat 10’da Mengen Adliyesi Duruşma Salonu Mengen / Bolu adresinde yapılacaktır.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

 
Kaynak: BİK
Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
GAZETEMİZ

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI YUKARI